Skip links

HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY; ESNAFLARIMIZIN TALEPLERİ BENİM İÇİN EMİRDİR

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay merkez Anbaryolu esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette esnafların yoğun teveccüh ve ilgisini gören Uluçay, esnafların yerel yönetimden talep ve beklentilerini dinledi. Kendisinin esnafların ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen kişi olduğunu vurgulayan Uluçay “Esnaflarımızın talepleri benim için emirdir” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay 31 Mart yerel seçimlerin startının verilmesi ile birlikte belediye başkan adayı olarak ziyaretlere başladı. Anbaryolu’nda esnafları ziyaret eden Uluçay ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada “Esnaflarımız Afyonkarahisar’ımızın ekonomisinin kılcal damarlarıdır ve bizim için esnaflarımız çok önemlidir. Ben de bir esnaf olarak, bütün esnaflarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini bizatihi bilen bir belediye başkan adayıyım. O yüzden onların talepleri benim için emirdir. Ben Afyonkarahisar’da sıkıntım var diyen hangi esnaf varsa belediye olarak sorununu çözmekle mükellef bir belediye başkan adayıyım. O yüzden esnaflarımızı bugün değil biz her daim ziyaret ediyoruz” dedi.
 
Ortak paydamız Afyonkarahisar için ‘Hep yeni, hep ileri’
Uluçay “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep yeni hep ileri diyerek ortak paydamız olan Afyonkarahisar’ımızın gelişimi için esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın da fikirleri ile elimizden gelenin fazlasını hep birlikte yapacağız inşallah. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizleri her daim mutlu ediyor. Bizlerde her daim onların yanlarındayız Allah’ın izni ile” dedi.
 
Ziyarette AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, il başkan yardımcıları, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.