Skip links

“AK PARTİ’MİZİN BAYRAĞINI BİR KEZ DAHA DALGALANDIRACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay esnaf ziyaretlerine bugün de Anbaryolu’nda devam etti.

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay esnaf ziyaretlerine bugün de Anbaryolu’nda devam etti. Seçim çalışmalarına yoğun tempo ile başlayan Uluçay, Anbaryolu esnafı ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.
 
İstişare ve vizyoner belediyecilik anlayışıyla birlikte bir kez daha gönül belediyeciliği anlayışını Afyonkarahisar’da sürdüreceklerini belirten  Uluçay, “Afyonkarahisar’ımızda her daim olduğunu gibi yeni dönemde de gönül belediyeciliği anlayışımız ile AK Parti’mizin bayrağını dalgalandıracağız. Gönül belediyeciliği anlayışımızla gönüller kazanmaya devam edecek, vizyoner belediyecilik anlayışımızla Afyonkarahisar’ımızı tüm değerlerini daha da iyi noktalara hep birlikte getireceğiz. Şehrimiz için her kesimden tüm hemşehrilerimizle birlikte istişare edeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.
 
Ziyarette AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleride eşlik ettiler.