Skip links

ULUÇAY’DAN KENT KONSEYİ’NE ZİYARET

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Uluçay ziyarette Kent Konseyi’nin Afyonkarahisar’da birliğin ve iletişimin devamlılığı açısından çok önemli bir konumda olduğunu söyledi. Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan’da Uluçay’ın Afyonkarahisar için bir şans olduğunu ifade etti.

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a il yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ferda Öztürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan eşlik ettiler.
 
“Uluçay’ın Afyonkarahisar için bir şans olduğunu düşünüyorum”
 
Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ziyarette yaptığı konuşmada, “Öncelikle bizleri ziyaretiniz dolayısıyla hepinize teşekkür ederim. Bu vesile ile Hüseyin Ceylan Uluçay’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bizler kendisini il başkanlığı döneminden yakinen tanıyoruz. Hüseyin Ceylan Uluçay’ın aday olmasının tüm Afyonkarahisarlılar adına bir şans olduğunu düşünüyorum. Halkın sıkıntı ve talepleri ile yakinen ilgilenecek bir kişi olduğunu biliyorum. Bu denli halka kucaklaşabilen, bütünleşebilen insanlar az bulunur” ifadelerine yer verdi.
 
“Birliğin ve iletişimin devamlılığı açısından önemli bir kurum”
 
AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ise yaptığı konuşmada, “Bizler Kent Konseyi’nin ne kadar aktif bir heyetten oluştuğunu biliyoruz. Afyonkarahisar’da birliğin ve iletişimin devamlılığı açısından da çok önemli bir kurum olduğunun farkındayız. Kurumlar ve vatandaş arasında aracı konumda olan Kent Konseyi’mizin öneminin bilincindeyiz. Daha önce de belediyemizle birlikte başarılı çalışmalara imza atan Kent Konseyi’miz ile yeni dönemde de inşallah güzel bir iş birliği içerisinde olacağız. Bu vesile ile de bugüne kadar Afyonkarahisar’ımız adına yapmış olduğunuz tüm çalışmalar için hemşehrilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.