Skip links

ULUÇAY; “BİZİM DERDİMİZ DE SEVDAMIZ DA AFYONKARAHİSAR”

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ziyaretine çıktı. Bankalar Caddesi ve Kanlıca pazaryeri esnaflarını ziyaret eden Uluçay, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada “Afyonkarahisar Yüzyılı’nı başlatmak adına hemşehrilerimizle birlikte çok büyük projelere imza atacağız” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler de Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Merkez ilçe başkan vekili Serkan Mumyakmaz, Gençlik kolları başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.
 
“Afyonkarahisar Yüzyılı’nda çok büyük projelere imza atacağız”
 
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Uluçay; “Hemşehrilerimizin sahada her zaman olduğu gibi yine bizlere ve AK Parti’mize karşı yoğun bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Bizler de esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek kendilerinin taleplerini dinliyor, projelerimizi anlatarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Afyonkarahisar Yüzyılı’nı başlatmak adına hemşehrilerimizle birlikte çok büyük projelere imza atacağız. Gençlerimizle, kadınlarımızla alakalı birçok projemiz mevcut. Teknolojik projelerimiz başta olmak üzere birçok noktada çalışmalar yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın yarın açıklayacağı seçim beyannamemizin ardından bizde Afyonkarahisar için gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projelerimizi bir bir hemşehrilerimize aktaracağız inşallah. Daha önce AK Belediyecilik anlayışıyla nasıl hizmet ettiysek yeni dönemde daha büyük gayretlerle hizmetlerimiz devam edecek.
Şehrimizin çehresini daha da güzelleştirerek Afyonkarahisar’ı dünya da olumlu yönde konuşulan bir noktaya taşımayı hedefliyoruz. Çünkü bizim derdimiz de sevdamızda Afyonkarahisar. Bizleri büyük bir teveccüh ile karşılayan esnaflarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.