Skip links

GELECEĞİN SANATÇILARI BU MERKEZDE YETİŞECEK

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay projeleri arasında yer alan ‘Çocuk Sanat Merkezi’ ile ilgili açıklamada bulundu. Uluçay açıklamasında geleceğin sanatçılarının bu merkezde yetişeceğini vurgulayarak, “Projemizle şehrimizdeki genç nesillerin daha donanımlı ve sanata yönelik ilgileri artmış bireyler olarak yetişeceğine inancımız tam” dedi.

Uluçay açıklamasında, “Projemizle geleceğimizin teminatı gençlerimizin sanata erişimini arttırarak yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Güzide şehrimiz Afyonkarahisar’ımızda geleceğin sanatçılarının yetişeceği ve aynı zamanda çocuklarımızın farklı sanat dallarında eğitim alabilecekleri içerisinde müzik, tiyatro ve dans alanlarının olacağı bir merkezi hizmete sunacağız” dedi.

Uluçay açıklamasına şöyle devam etti; Afyonkarahisar’ımızın kültürel ve sanatsal yaşamına katkı sağlayacak bu merkezimiz çocuklarımızın kişisel gelişimlerine olumlu etkide bulunacak.

Bu projemizle birlikte şehrimizdeki genç nesillerin daha donanımlı ve sanata yönelik ilgileri artmış bireyler olarak yetişeceğine inancımız tam.