Skip links

ULUÇAY, “KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI BİRİMİ KURACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay kentsel dönüşüm vaadinin arkasında olduğunu ve bu konuda da kentsel dönüşüm için belediye başkan yardımcılığı birimi kuracağını ifade etti.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bugün yaptığı açıklamada kentsel dönüşümün elzem olduğunu ve bir an önce bunun hayata geçirilmesi gerektiğini ancak birilerinin buna dava açarak siyasi malzeme haline dönüştürmeye çalıştığını ve olası bir depreme de yakalanma riskinin sürecin uzaması ile daha da arttığını kaydetti.
 
 
“İlk işimiz bu olacak”
 
Uluçay yaptığı açıklamada “Bu konu çok elzem bir konudur. Biz bundan dolayı Allah nasip eder de kazanırsak belediye başkanlığı dönemimde kentsel dönüşüm ile ilgili bir başkan yardımcılığı birimi oluşturacağım ve sadece bu birimde kentsel dönüşüm konusunda çalışma yapılacak. Kişilerin hakları, talepleri, mahallelerde yapılacak çalışmalar ve bu konunun tamamını ele alacak bir birim olacak. Bu konuda da çok hassas bir çalışmayla kimse hak kaybına uğramadan memnuniyetle herkesin kazandığı bir sonuç ortaya çıkacak. İnşallah Allah nasip eder de milletimizin teveccühü ile belediye başkanı olursak ilk işimiz kentsel dönüşüm ile ilgili bir belediye başkan yardımcılığı birimi oluşturup bismillah diyeceğiz” dedi.