Skip links

ULUÇAY, “BUNLARIN DEĞİŞİM DEDİĞİ DİDİŞMEKTİR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bu akşam iftarını Karşıyaka Mahallesi sakinleriyle açtı. Burada bir konuşma yapan Uluçay, “Birilerinin değişim dediği didişmektir. Biz ise Türk milleti için neler yapabilirizin derdindeyiz” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bu akşam iftarını Karşıyaka Mahallesi sakinleriyle açtı. Yoğun bir katılımın olduğu iftar programına Uluçay ile birlikte teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Uluçay, “Ramazan Ayını bir bir geçirdiğimiz şu mübarek günlerde programımıza katılımlarınız dolayısıyla siz kıymetli mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala her gittiğimiz yerde projelerimizi anlatıyor ve desteklerinize talip olduğumuzu ifade ediyoruz. Bizler AK Parti’nin neferleri olarak memleket için aziz Türk milleti için neler yapabilirizin derdindeyken gece gündüz değişim türküsü çekenlerin bugün neleri değiştirdiğini neleri değiştirmediğini gayet iyi bir şekilde görüyoruz.

İstanbul’da 5 yılda ne değişti, İzmir’de ne değişti Eskişehir’de ne değişti Ankara’da ne değişti… Heykel vadetmek dışında hiçbir değişimi olmayanların kendi içlerindeki kavgalar maalesef altılı masanın seçim sonrası yaşadıklarını gösteriyor. Bunların değişim dediği didişmektir. Bunların değişim dediği kavgadır. Bunların değişim dediği belediyelerin mevcut personellerini çıkarıp yerine kendi yandaşlarını doldurma değişimidir. Bu yüzden bunların değişim sözü tamamen bundan ibarettir. Biz buraya gelirken ne yapabiliriz düşüncesini sahipken birileri maalesef bugüne kadar daha proje kitapçığı bile yapamamış ve aklına ne eserse vadeden bir zihniyettir” dedi.