Skip links

ULUÇAY’A ESNAFLARDAN TAM DESTEK

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Anbaryolu esnaf ziyareti devam ediyor. Adım adım bütün işyerlerini ziyaret eden ve aynı zamanda esnaf olan Uluçay’a esnaflar tam destek verdi.


AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Anbaryolu’nda esnafları ziyaret etti. Aynı zamanda esnaf olan Uluçay, samimi ve sıcak tavırlarıyla dikkat çekerken, Anbaryolu üzerinde bulunan işletmeleri tek tek gezip esnafların taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında vatandaşlarla sohbet eden Uluçay, yeni dönemde yapılacak olan projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi, talep ve önerileri de dinledi.
 
“Şehrimize değer katmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”
 
Burada konuşan Uluçay, “Afyonkarahisar’ımızın her bir noktasını kucaklayarak, vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor ve şehrimizi daha da yaşanabilir bir yer haline getirmek adına projelerimizi paylaşıyoruz. Esnaflarımızın görüşleri bizim için önemli. Onların taleplerini dinlemek, sorunlarını çözmek ve şehrimize değer katmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Anbaryolu’nda gerçekleştirilen ziyaret, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.