Skip links

ULUÇAY, “MEMLEKETİMİZİ BİRLİKTE YÖNETEREK ŞAHA KALDIRACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Organize Sanayi Bölgesi’nde işyerlerini ziyaret etti. Uluçay, ziyareti esnasında yaptığı açıklama ile sağduyu, birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Organize Sanayi Bölgesi’nde işyerlerini ziyaret etti. Uluçay işyeri ziyareti sırasında yaptığı açıklamada sağduyu ve birlik beraberlik vurgusunda bulunarak, “Siyasi rakiplerine sataşarak onları kavga içerisine çekerek siyaset yapma gayreti, geçimsiz insanların özelliği olabilir. Bu profilde olan siyasetçiler Afyonkarahisar’a hiçbir şey kazandıramaz. Memleketimiz, kısır kavgalar içerisinde, sonu olmayan tartışmalarla yönetilemez. Biz bu memleketi, ortak akıl çerçevesinde her hemşehrimize değecek, onu mutlu edecek bir siyaset anlayışıyla yöneteceğiz. Bu anlayış, şehrimizi 21. yüzyılda şaha kaldıracaktır” dedi.

“Afyonkarahisar’ı kavgayla değil birleştirici ve bütünleştirici bir siyaset anlayışı ile kucaklamak gerekir” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Bizler Yunus Emre’nin dediği gibi “Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” Bu anlayışın dışında olan kavga etmeyi, sataşmayı siyaset zanneden geçimsiz siyasetçiler Afyonkarahisar’a hiçbir şey kazandıramaz.

Başkan adayı Uluçay’a, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.